Про курорт

Росєйка - маловідомий курорт, з унікальною піщаною косою, чистим морем та морськими лиманами з цілющими грязями, що знаходиться в Татарбунарському районі Одеської області

Окрім оздоровчих плюсів, це ще й дуже красиве місце, а ще тут пролітають численні види рідкісних птахів. Характерна особливість курорту - шлях до моря прокладено по дерев'яних мостиках через лимани. Ці містки - улюблене місце для рибалок. Поки ви мостиком йтимете до моря, можете побачити навіть пеліканів. Самі лимани охороняються Рамсарською конвенцією як місця гніздівлі десь 200 видів птахів, з яких 28 занесені до Червоної книги. Птахи справді додають шарму цій території, а вам додадуть радості від побачення з ними. У морі нерідкість побачити і дельфінів.

Чисте море, менше людей, гарний пляж протяжністю 6 км, а якщо не полінуватися і пройти вздовж коси трохи довше, то можете взагалі опинитись на безлюдному пляжі.

Крім відпочинку і оздоровлення - Росєйка може запропонувати екскурсійний відпочикнок в Вилкове (українська Венеція), Більгород-Дністровську фортецю та прогулянку по вечірній Одесі

Для ваших розваг на пляжі встановлені надувні водні гірки, є прокат водних мотоциклів і катамаранів. Можна покататися на водному банані, або зробити пролянку на дельтаплані.